Tekst alternatywny

        Mamy przyjemność zaprezentować Państwu CentrumZdrowia.TV – bardzo nowoczesną i co ważniejsze, bardzo skuteczną formę promocji Państwa Firmy, jaką uruchomiliśmy niedawno w zespole poradni specjalistycznych mieszczącym się przy ul. Korczyńskiej 57 w Krośnie (teren Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego).
CentrumZdrowia.TV to sieć zarządzanych zdalnie dużych ekranów LED (o przekątnej 40 cali), będąca nie tylko telewizją reklamową, lecz również atrakcyjnym medium dostarczającym bieżących informacji z kraju i świata, czy też prezentującym lokalne wydarzenia.
Współpraca ze stacjami telewizyjnymi oraz portalami internetowymi o ugruntowanej renomie, pozwala nam na dostarczanie potencjalnemu odbiorcy Państwa reklamy aktualnych i atrakcyjnych informacji, dzięki czemu dbamy o stały, wysoki poziom zainteresowania z jego strony przekazywanymi przez nas treściami. Dzięki temu odbiorcy nie dłuży się czas oczekiwania na swoją (lub członka swojej rodziny) kolejkę podczas wizyty u specjalisty, a nasi klienci zyskują szansę na zaprezentowanie i utrwalenie własnego przekazu reklamowego.
Emisja spotów odbywa się na 12 ekranach o starannie dobranym usytuowaniu – w miejscach zapewniających duży przepływ potencjalnych odbiorców:
– 1 ekran przy wejściu głównym (przy rejestracji do poradni);
– 11 ekranów w holu poczekalni zespołu poradni specjalistycznych (I piętro budynku).
Wszystkie ekrany zamontowane zostały na wysokości oczu potencjalnych odbiorców, zapewniając stały kontakt z prezentowaną ofertą. Emisja reklam odbywa się w godzinach funkcjonowania zespołu poradni specjalistycznych, tj. codziennie w godz. 7:00–18:00.

Ze względu na charakter placówki zasięgiem terytorialnym obejmuje odbiorców reklamy co najmniej z terenu dawnego województwa krośnieńskiego. Poradnie specjalistyczne skupiają szereg wysokiej klasy specjalistów świadczących usługi medyczne nie tylko dla mieszkańców miasta czy okolic, ale przede wszystkim dla mieszkańców całego regionu – również z terenów dawnego województwa rzeszowskiego, przemyskiego czy tarnowskiego. Dziennie zespół poradni może odwiedzać ok. 1200 potencjalnych widzów (wraz z osobami towarzyszącymi), co w skali miesiąca daje nam 25.000-26.500 odbiorców Państwa przekazu reklamowego. Oprócz udających się na konsultacje u specjalisty, mamy dodatkową, bardzo liczną grupę potencjalnych odbiorców. Są to korzystający ze świadczeń medycznych oferowanych przez mieszczący się pod tym samym adresem Wojewódzki Szpital Podkarpacki, odwiedzający bliskich przebywających na oddziałach oraz pracownicy zatrudnieni na terenie tego kompleksu (ponad 500 osób). Do nich właśnie skierowane są informacje serwowane przy pomocy ekranu usytuowanego przy wejściu głównym do budynku.